7 sierpnia - XIX Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś, w I niedzielę sierpnia:

· po Mszy św. o godz. 12.00, z racji przybycia pielgrzymów do naszej parafii, nie będzie procesji wokół kościoła;

· pielgrzymi 311 Pielgrzymi Paulińskiej z Warszawy na Jasną Górę przybędą do naszej parafii w dwóch turach: w okolicach południa ugościmy ich w Belsku przy kościele, plebanii i OSP oraz po południu w Rębowoli.

2. Dziękujemy serdecznie za zebrane w minionym tygodniu ofiary dla pielgrzymów, dziękujemy ofiarodawcom i tym, którzy zbierali ofiary:

· Parafianom z Woli Starowiejskiej i panu sołtysowi Zbigniewowi Byrskiemu;

· Parafianom ze Starej Wsi oraz panu sołtysowi Andrzejowi Kuligowskiemu i panu radnemu Romanowi Ozimskiemu;

· Parafianom z Belska Małego i pani Katarzynie Górzyńskiej;

· Parafianom z osiedla „Południe” w Belsku Dużym i p. Ewie Macierzyńskiej;

· Parafianom z Sadkowa Kolonii i Sadkowa Szlacheckiego i panu sołtysowi Stanisławowi Adamskiemu;

· Parafianom z Rożec i Daszewic i panu sołtysowi Arturowi Musiałowskiemu;

· Parafianom z Rębowoli i kilku paniom, które zbierały ofiary.

Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom produktów żywnościowych: wody, soków, owoców, zup, ciast, pieczywa itp.

3. W miesiącu sierpniu w dni powszednie odprawiana jest Msza św. tylko o godz. 18.00.

W tym szczególnym miesiącu, postarajmy się wytrwać w trzeźwości czy abstynencji.

4. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

· Sebastian Jan WITCZAK, kawaler i Patrycja SZEWCZYK, panna, oboje z parafii tutejszej.

5. Polecamy lekturę prasy katolickiej, którą można nabyć w kruchcie kościoła.

6. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku: niech czuwa nad Wami Opatrzność Boża!