Ogłoszenia parafialne

12 maja - IV Niedziela Wialkanocna

1. Dziś w Niedzielę Dobrego Pasterza w kaplicy w Rożcach uroczystość odpustowa - Msza św. o godz. 10.30. W tym roku przypada 25-lecie poświęcenia świątyni - uczcimy ten jubileusz w niedzielę 18 sierpnia.

2. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary złożone dziś na potrzeby naszego Warszawskiego Metropolitalnego Seminarium Duchownego.

3. Jutro, w poniedziałek 13 maja przypada wspomnienie NMP Fatimskiej i 38 rocznica zamachu na Jana Pawła II. Tego dnia zapraszamy na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, zaraz po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwa majowego, czyli około godz. 19.00.

4. Od jutra 13 maja do 13 października br. zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca na pół godziny przed Mszą św. wieczorną, z wyjątkiem soboty - wtedy różaniec będzie odmawiamy po Mszy św. o porannej. Prosimy o poprowadzenie modlitwy członków Koła Żywego Różańca i dwóch nowych Róż modlitwy rodziców za dzieci. W poszczególne tygodnie zapraszamy mieszkańców konkretnych miejscowości naszej parafii - harmonogram wywieszony jest w gablocie.

5. W czwartek 16 maja przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i 240 rocznica erygowania naszej parafii (w 1779 roku). Uczcimy tę rocznicę za miesiąc, 15 czerwca, w przeddzień uroczystości odpustowej ku czci Świętej Trójcy, o godz. 18.30. wraz z ks. kardynałem Kazimierzem Nyczem, który udzieli również naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. odbędzie się ostatnie spotkanie dla dzieci klas III i ich rodziców przed uroczystością I Komunii.

7. W trwającym miesiącu maju zachęcamy do udziału w NABOŻEŃSTWACH MAJOWYCH: w naszym kościele w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00.

8. ZAPOWIEDŹ PRZEDŚLUBNA:

· Jakub ZIELIŃSKI, kawaler z par. tutejszej (Wilczogóra) i Agata TWAROWSKA, panna z par. św. Anny w Rutkach Kossakach (diecezja łomżyńska) - II zapowiedź.

9. Polecamy lekturę tygodników katolickich: "Niedzieli" i "Gościa Niedzielnego".


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej