30 czerwca - XIII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś przypada ostatnia niedziela miesiąca - „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę; będą przeznaczona na ocieplenie „organistówki”.

2. Od poniedziałku 1 lipca Msze św. w tygodniu w obydwa miesiące wakacyjne będą odprawiane tylko o godz. 18.00.

3. Po niedzieli przypadają:

· w środę 3 lipca Święto Św. Tomasza Apostoła;

· w czwartek 4 lipca I czwartek miesiąca: po Mszy wieczornej spotkanie KŻR;

· w piątek 5 lipca I piątek miesiąca: od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi świętej.

4. Za tydzień 7 lipca przypada I niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 12.00 krótka adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.

5. W minionym tygodniu, zgodnie z planem, został pomalowany odtworzony wcześniej cokół wewnątrz naszej świątyni.

6. Polecamy nowe numery prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.