23 czerwca - XII Niedziela Okresu zwykłego

1. W miniony piątek zakończyliśmy rok szkolny i katechetyczny, rozpoczęły się wakacje. Wszystkim dzieciom, młodzieży nauczycielom i katechetom życzymy udanych i szczęśliwych wakacji!

2. Dziś GKS Belsk Duży, na boisku gminnym w godzinach 14 – 17, organizuje Piłkarski Dzień Dziecka. W imieniu organizatora zachęcamy wszystkie dzieci do udziału!

3. W najbliższą sobotę 29 czerwca w UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA, będziemy przeżywali drugi odpust naszej parafii:

· o godz. 8.00 Msza św. w intencji Zmarłych polecanych w WYPOMINKACH ROCZNYCH;

· o godz. 12.00 Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Rafała Markowskiego, który udzieli Sakramentu Bierzmowania absolwentom Szkoły Podstawowej.

4. Obowiązkowe próby przed Bierzmowaniem dla młodzieży: w środę i czwartek /26 i 27 bm./ o godz. 19.00; spowiedź dla kandydatów, ich świadków i rodziny: w piątek 28 bm. od godz. 17.00.

5. Za tydzień 30 czerwca przypada ostatnia niedziela miesiąca; ofiary składane na tacę będą przeznaczona na ocieplenie „organistówki”.

6. Polecamy nowe numery prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.