Ogłoszenia parafialne

12 listopada - XXXII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś w Kościele w Polsce przeżywamy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pt. „Bliski Wschód”. Po Mszy św. w przyjściu można złożyć ofiarę do puszki na pomoc chrześcijanom na terenach ogarniętych wojną.

2. Za tydzień, w niedzielę 19 listopada:

· będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich;

· po Mszy św. o godz. 17.00 katecheza dla kandydatów do Bierzmowania oraz ich rodziców.

3. Nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony w sadownictwie, rolnictwie i pszczelarstwie złożymy dobremu Bogu w niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata 26 bm. o godz. 9.00. Prosimy, o ile to możliwe, aby każde sołectwo przygotowało symboliczny kosz dziękczynny.

4. Od środy do piątku są wolne intencje Mszy św. o godz. 8.00. Zainteresowanych zapraszamy po Mszy św. do zakrystii lub można również telefonicznie zamówić intencję.

5. Składamy serdeczne podziękowania p. Radosławowi Kołaczowi za wykonanie stopnia przed ołtarzem głównym przedsoborowym w prezbiterium naszej świątyni. Praca i poświęcony czas jest darem p. Radosława dla naszej parafii.

6. Polecamy nowe numery tygodników katolickich „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Przedborskiego z Małej Wsi (l. 74) i śp. Remigiusza Pietrykę z Warszawy (l. 42).

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

KANCELARIA PARAFIALNA: nr tel. 787 110 109. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej