Ogłoszenia parafialne

13 listopada - XXXIII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś obchodzimy XVI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, w tym roku z Kościołem na Ukrainie, pod hasłem „Uleczyć tęsknotę”. Po Mszach świętych przed kościołem można złożyć ofiarę do puszki na jakże szlachetny cel.

2. Za tydzień 20 listopada przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego i związana z nią Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na Mszy św. o godz. 9.00 jako wspólnota parafialna podziękujemy Panu Bogu za tegoroczny, urodzajny rok i piękne plony ziemi oraz pomodlimy się o pomyślną przyszłość dla sadowników, rolników i leśników. Zachęcamy do przygotowania reprezentacji każdej miejscowości z terenu naszej parafii i udziału w procesji darów podczas Mszy św.

3. Polecamy nowe numery prasy katolickiej, którą można nabyć w kruchcie kościoła.

4. Dziękujemy za zebrane przed niedzielą owoce na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie:

· Parafianom z Sadkowa Kolonii i Sadkowa Szlacheckiego i Panu Sołtysowi Stanisławowi Adamskiemu;

· Parafianom z Aleksandrówki oraz Panom Jarosławowi Cąderkowi i Zbigniewowi Lewandowskiemu;

· Parafianom z Rębowoli oraz Kołu Gospodyń Wiejskich „Rembowianki” i p. Janowi Czapskiemu;

· I wszystkim indywidualnym ofiarodawcom: państwu Bator z Rożec, p. Szewczykom ze Złotej Góry i p. Feliksiak ze Skowronek.

https://parafiaswtrojcy.pl/

KANCELARIA PARAFIALNA: nr tel. 787 110 109.  


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej