Ogłoszenia parafialne

6 listopada - XXXII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś, w niedzielę 6 listopada przypada I niedziela miesiąca; po Mszy św. o godz. 12.00 nabożeństwo eucharystyczne i procesja wokół kościoła (o ile pozwoli pogoda).

2. W piątek 11 listopada przypada 104 rocznica odzyskania przez Polską niepodległości. O godz. 9.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, po popołudniu Msza św. o godz. 17.00. Gminne uroczystości Święta Niepodległości odbędą się w Sanktuarium Matki Bożej w Lewiczynie - o godz. 11.30. Msza św. za Ojczyznę; szczegółowy program znajdziemy w na plakacie w gablocie i w internecie.

3. Również 11 listopada przypada dzień imienin ks. Marcina, wikariusza naszej parafii. Solenizant odprawi Mszę św. w swojej intencji w przyszłą niedzielę 13 bm. o godz. 12.00.

4. Dziękujemy za godny przebieg Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Sławomira Grotowskiego, jego małżonki Izabeli i syna Michała za profesjonalne nagłośnienie cmentarza podczas Mszy św.

5. Uprzejmie prosimy o dokonanie zbiórki owoców w poszczególnych miejscowościach na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. Zebrane owoce można jeszcze zwozić w sobotę 12 XI w godz. 8.00 – 17.00 do budynku za nową plebanią.

6. Polecamy nowe numery prasy katolickiej, którą można nabyć w kruchcie kościoła.

7. W związku z rozpoczęcie sezonu grzewczego Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu ostrzega przed zatruciami tlenkiem węgla, tzw. czadem oraz pożarami sadzy w kominach i pożarami w pomieszczeniach kotłowni. Jednocześnie rekomenduje instalowanie czujek dymu i tlenku węgla oraz czyszczenie przewodów kominowych. Więcej informacji znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej parafii.

8. Dziękujemy z całego serca za złożone przed tygodniem ofiary na tacę inwestycyjną.

9. Dziękujemy również za zebrane przed niedzielą owoce na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie:

· Parafianom z Belska Małego i p. Sołtysowi Witoldowi Górzyńskiemu;

· Parafianom z Belska Dużego z ul. Kozietulskiego i Ogrodowej i p. Radnemu Dariuszowi Kowalczykowi;

· Parafianom z Bodzewa i p. Radnemu Adolfowi Maciakowi.

https://parafiaswtrojcy.pl/

KANCELARIA PARAFIALNA: nr tel. 787 110 109. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej