18 września - XXV Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś, w niedzielę 18 września:

· na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się obrzęd błogosławieństwa przyborów szkolnych uczniów klas I Szkoły Podstawowej – zapraszamy dzieci wraz z rodzicami;

· na godz. 17.00 zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych wraz z rodzicami; po Mszy św. odbędą się zapisy i pierwsze spotkanie w ramach przygotowań do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania;

· o godz. 19.00 (i we wszystkie niedziele września i października) dodatkowa Msza św. z myślą o sadownikach i osobach pracujących w niedzielę i ich rodzinach.

2. W sobotę 24 bm. o godz. 8.00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

3. Po niedzieli są wolne intencje Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00. Zainteresowanych zapraszamy po Mszy św. do zakrystii lub prosimy o kontakt telefoniczny.

4. W przyszłą niedzielę 25 września:

· na godz. 12.00 zapraszamy uczniów klas III Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami, którzy chcą w naszej parafii przygotować się i przeżyć Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej (niedziela 28 maja 2023 roku); po Mszy św. zapisy i pierwsze spotkanie w ramach przygotowań do uroczystości.

· taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

5. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

· Arkadiusz KALUGA, kawaler z par. św. Jana Chrzciciela w Mniszku (diecezja radomska) i Katarzyna TUL, panna z parafii tutejszej - I zapowiedź.

6. Polecamy nowe numery prasy katolickiej, którą można nabyć w kruchcie kościoła.