31 lipca - XVII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś, w ostatnią niedzielę miesiąca ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne.

2. Jutro, w poniedziałek 1 sierpnia o godz. 17.00, w godzinie „W” zabiją dzwony naszego kościoła, aby uczcić 78 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

3. Również w poniedziałek 0 godz. 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie osób zaangażowanych w przyjęcie pielgrzymów z Belsku w przyszłą niedzielę 7 sierpnia.

Dziękujemy serdecznie za zebrane w minionym tygodniu ofiary dla pielgrzymów, dziękujemy ofiarodawcom i tym, którzy zbierali ofiary:

· Parafianom z osiedla „Modrzewina” w Małej Wsi i p. Tadeuszowi Szwedowi;

· Parafianom z ul. Kozietulskiego i Szkolnej oraz p. sołtys Agnieszce Prokopczyk i p. Marii Zgutczyńskiej;

· Parafianom z ul. Modrzewiowej i Parkowej oraz paniom: Danucie Lepa i Marzenie Kołacz.

4. Przyjmujemy rezerwacje intencji Mszy św. na cały 2023 rok. Spisane na kartce terminy i godziny intencji wraz z numerem telefonu prosimy składać u jednego z księży w zakrystii po Mszy św.

5. W miesiącu lipcu porządek Mszy św. w naszej parafii bez zmian; w sierpniu w dni powszednie będzie odprawiana Msza św. tylko o godz. 18.00.

6. W tym tygodniu przypada:

· 4 sierpnia – I czwartek miesiąca: po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Koła Żywego Różańca;

· 5 sierpnia – I piątek miesiąca: o godz. 18.00 Msza św. i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa;

· 6 sierpnia – I sobota miesiąca i Święto Przemienienia Pańskiego: Msza św. o godz. 8.00.

7. W przyszłą niedzielę 7 sierpnia w południe, z racji przybycia pielgrzymów do naszej parafii, nie będzie procesji wokół kościoła.

8. Polecamy lekturę prasy katolickiej, którą można nabyć w kruchcie kościoła.

9. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku: niech czuwa nad Wami Opatrzność Boża!