13 czerwca - X Niedziela Okresu zwykłego

1. Do końca czerwca w naszym kościele odprawiamy NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, w kolejne niedziele po Mszy św. o 18.00.

2. W najbliższą środę 16 czerwca dzieci pierwszokomunijne wyjeżdżają na pielgrzymkę autokarową do narodowego sanktuarium maryjnego na Jasnej Górze w Częstochowie.

3. Jutro, w poniedziałek 14 czerwca o godz. 20.00 na plebanii spotkanie Ekonomicznej Rady Parafialnej.

4. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski, od przyszłej niedzieli 20 czerwca zostanie zniesiona dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy św.

5. Do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

· Wojciech Błażej PIĄTKOWSKI, kawaler z par. tutejszej i Katarzyna Maria PIWOWARSKA, panna z par. św. Anny w Piasecznie – II zapowiedź.

6. Polecamy prasę katolicką: dostępna jest na stoliku w kruchcie kościoła.

7. W minionym tygodniu zostały wykonane prace porządkowe i ogrodnicze na cmentarzu i terenie parafialnym. Po awarii wodociągu na cmentarzu został uporządkowany teren, na nowo została posiana trawa i rozłożona kora pod tuje, za którą dziękujemy p. Arkadiuszowi Korczakowi ze Złotej Góry. Za ponowne skoszenie trawy dziękujemy p. Marii i Jerzemu Żółcikom. Dalsze prace, m. in. remont parkanu, uzależnione są od regulowania regulaminowych opłat cmentarnych (raz na 20 lat).

8. Dziękujemy za złożenie ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii:

· Renacie i Zbigniewowi Lewandowskim z Aleksandrówki;

· Annie i Sylwestrowi Parjaszewskim z Woli Starowiejskiej;