10 stycznia - I Niedziela Okresu zwykłego

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 10 stycznia 2021 r.

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia w kalendarzu liturgicznym, ale tradycja pozwala nam trwać w atmosferze tego okresu poprzez śpiewanie kolęd i cieszenie się świąteczną dekoracją aż do Święta Ofiarowania Pańskiego (2 lutego), czyli Matki Bożej Gromnicznej.

2. Na stoliku przed ołtarzem jest wyłożona jeszcze kreda i kadzidło dla tych, którzy nie byli obecni w „Trzech Króli”. Ofiary przeznaczone są na cele remontowo-budowlane naszej parafii.

3. W najbliższą sobotę 16 stycznia o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, przed Jego relikwiami. Zachęcamy do uczestnictwa i składania intencji.

4. W racji odłożenia na wiosnę przyszłego roku wizyty duszpasterskiej u rodzin naszej parafii, Msze św. w naszym kościele w dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00.

5. Wszystkim dzieciom, młodzieży, nauczycielom, katechetom i wychowawcom młodzieży życzymy dobrego odpoczynku w czasie trwających ferii zimowych oraz nabrania sił do pracy w nowym półroczu nauki i nauczania.

6. Wyrażamy wdzięczność wszystkim obecnym w świątyni na Mszy świętej! Tych, którzy zostają w domu zapraszamy do duchowej łączności z nami poprzez transmisję internetową liturgii z naszej świątyni w niedzielę o godz. 9.00, 12.00 i 17.00:

7. Składamy serdeczne podziękowania za złożone dziś ofiary na tacę oraz tym osobom, które skorzystały już z możliwości składania ofiary przez internet, poprzez stronę internetową naszej parafii:

Szczególne podziękowania składamy tym osobom i ich rodzinom, które w pierwszym tygodniu nowego roku zasiliły konto parafialne, odpowiadając na korespondencję, jaka trafiła przed Świętami do rodzin naszej parafii.

SADKÓW KOLONIA:

· Aldona Sobczak