27 grudnia - I Niedziela Bożego Narodzenia

1. Dziś w niedzielę 27 grudnia przypada Święto Świętej Rodziny. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Zachęcamy wszystkie sakramentalne małżeństwa do udziału w tej uroczystości.

2. W racji odłożenia na wiosnę przyszłego roku odwiedzin kolędowych rodzin naszej parafii, w ostatnich dniach starego roku Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00 i 18.00.

3. W czwartek 31 grudnia, w ostatni dzień roku kalendarzowego, zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. dziękczynną i podsumowującą mijający rok.

4. W piątek 1 stycznia 2021 roku przypada Nowy Rok, a w Kościele Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święta jak w każdą niedzielę. Tego dnia nie obowiązuje post zwykły, czyli powstrzymanie się od pokarmów mięsnych.

5. W sobotę 2 stycznia przypada I sobota miesiąca – o godz. 8.00 Msza św. ku czci Matki Bożej i Nabożeństwo Pierwszej Soboty.

6. Wyrażamy wdzięczność wszystkim obecnym w świątyni na Mszy świętej! Tych, którzy zostają w domu zapraszamy do duchowej łączności z nami poprzez transmisję internetową liturgii z naszej świątyni w niedzielę o godz. 9.00, 12.00 i 17.00:

7. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które w ostatnim czasie złożyły osobiście ofiarę na cele inwestycyjne lub wpłaciły na konto naszej parafii:

· Państwu Magdalenie i Radosławowi Szewczykom ze Złotej Góry;

· Państwu Annie i Krzysztofowi Kępka z Rębowoli;

· Pani Janinie Ciamarczan z Bodzewa;

· Państwu Włodarczyk ze Starej Wsi.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś ofiary na tacę inwestycyjną oraz tym osobom, które skorzystały z możliwość składania ofiary przez internet, poprzez stronę internetową naszej parafii: