5 lipca - XIII Niedziela Okresu zwykłego

1. Od minionego wtorku prawdopodobnie do końca sierpnia w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) będzie odprawiana tylko Msza św. wieczorna o godz. 18.00. Z powodu rozpoczęcia dużych prac remontowo-budowlanych wewnątrz kościoła, Msza św. w tygodniu będzie odprawiana w kaplicy w Rożcach, w niedziele i święta (według programu) w ustawionym obok kościoła namiocie.

2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej, w dni powszednie o godz. 17.30 w kaplicy w Rożcach lub w namiocie w Belsku, w niedzielę o godz. 16.30 (w namiocie w Belsku).

3. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wielką pracę, jaką wykonali w naszym kościele w miniony wtorek Panowie:

· Zbigniew Byrski z Woli Starowiejskiej,

· Robert Jakóbowski z Belska Dużego

· Dominik Domański z Woli Starowiejskiej,

· Krzysztof Kępka z Tatą z Rębowoli,

· Franciszek Kołacz z Belska Dużego,

· Zbigniew Lewandowski z Aleksandrówki wraz ze swoim pracownikiem,

· Dariusz Kowalczyk z Belska Dużego,

· Michał Ryfczyński z Tatą z Rębowoli,

· Jarosław Gałka z Belska Dużego,

· Tomasz Jasiński z Belska Dużego,

· Stanisław Adamski z Sadkowa Kolonii,

· Stanisław Jarocewicz z Sadkowa Kolonii.

Panowie zdemontowali 40 ławek i wraz z trzema konfesjonałami przewieźli je do przechowania, zdemontowali podest w prezbiterium i wywieźli 14 pieców elektrycznych, które dotychczas ogrzewały nasz kościół.

Dziękuję również za użyczenie sprzętu do transportu Panom: Domańskiemu, Kępce, Lewandowskiemu, Kowalczykowi i Jarocewiczowi.

Po niedzieli wejść do kościoła ekipa, która będzie instalowała ogrzewanie podłogowe w naszym kościele w ramach termomodernizacji.

4. BÓG ZAPŁAĆ” za złożone przed tygodniem ofiary na tzw. tacę inwestycyjną oraz za dokonane w ostatnim czasie wpłaty indywidualne i na konto parafii, na rzecz realizacji podjętych inwestycji!

NUMER KONTA PARAFII W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BELSKU DUŻYM:

55 9116 0001 0001 0083 2000 0001.