Intencje mszalne: 14 - 21 maja 2023

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14 maja:

godz. 9.00: za +Zofię Karas (im.) oraz za jej męża, rodziców i dzieci;

godz. 10.30 (w kaplicy w Rożcach): za +Annę Marię Chądzyńską;

godz. 12.00 - MSZA ŚW. ZBIOROWA: 

· za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii;

· za Zmarłych: za Genowefę Sołtysiak (5 miesiąc od pogrzebu); za Tadeusza Jasińskiego oraz za Zofię, Piotra, Czesława i Stanisława Oziemskich; za Zofię i Kazimierza Włodarczyk; za Teresę Krystynę Balcerowicz (intencja rodziny Zawiślaków z Wilkowa); za Zofię Paruch i zmarłych z rodziny Paruch, za Ryszarda Oszczaka (23 rocz. śm.) i za zmarłych z rodziny Oszczak; za Zofię i Tadeusza Wojciechowskich, zmarłych teściów Matysiaków i zmarłych z rodziny Wojciechowskich; za Danutę Lepa (intencja rodziny Szczepańskich);

godz. 17.00: 1/. Za +Zofię (im.) i Wacława Bałut; 2/. Za +Zofię Korcz (im.).

PONIEDZIAŁEK 15 maja:

godz. 8.00: za +Zofię (im.) i Mariana Jasińskich oraz za ich rodziców;

godz. 18.00: za +Zofię Jakubiak (im.) i za zmarłych z rodziny.

WTOREK 16 maja – Uroczystość ŚW. ANDRZEJA BOBOLI:

godz. 8.00: za +Zofię Gawryła (2 miesiące od pogrzebu);

godz. 18.00: za +Alicję Kopacz (20 rocz. śm.) i za Henryka Kopacza.

ŚRODA 17 maja:

godz. 8.00: za +Zofię Lewandowską (im.);

godz. 18.00 – Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za zmarłych: za Ryszarda Chmielewskiego;

CZWARTEK 18 maja:

godz. 8.00: dziękczynna za otrzymane łaski dla ofiarodawcy intencji, dla bliskich i znajomych, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo;

godz. 18.00: za +Bogdana Wiertelaka.

PIĄTEK 19 maja:

godz. 8.00: za +Helenę i Wincentego Chochlewicz;

godz. 18.00: za +Teresę Wilk /intencja Koła Gospodyń Wiejskich „Rembowianki”/.

SOBOTA 20 maja:

godz. 8.00: : dziękczynno-błagalna w intencji Julii Wawer i Marysi Frączak z okazji urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej;

godz. 18.00: 1/. Za +Magdalenę i Stanisławę Kowalczyk; 2/. Dziękczynno-błagalna z racji 40 rocznicy ślubu p. Krystyny i Wojciecha Piątkowskich, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na kolejne lata życia małżeńskiego i rodzinnego.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - NIEDZIELA 21 maja:

godz. 9.00: za +Jana (20 rocz. śm.) oraz za Jadwigę, Barbarę, Wojciecha i Stanisława Czapskich;

godz. 10.30 (w kaplicy w Rożcach): za +Sławomira Dalbę (4 miesiące od pogrzebu);

godz. 12.00 - MSZA ŚW. ZBIOROWA: 

· za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; dziękczynno-błagalna z racji 80 rocznicy urodzin p. Stanisława Adamskiego, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia; w intencji rodzin Żelazko i Pluta w dniu chrztu Hanny;

· za Zmarłych: za Eryka Leszczyńskiego i Feliksę Kołacz (im.) oraz za zmarłych z rodziny Leszczyńskich; za Zofię, Kazimierę i Bernarda Radeckich; za Irenę i Zdzisława Kołacz oraz za zmarłych z rodziny; za Jadwigę Feliksiak (4 miesiące od pogrzebu) oraz za jej rodziców Janinę i Józefa Lipińskich; za Juliannę i Stanisława Krawczak oraz za zmarłych z rodziny; za Michała Smolagę (ur.); za Sebastiana Niedziałka (intencja Kingi z córką i rodzicami); za Danutę Lepa (intencja rodziny Grzyb);

godz. 17.00: Dziękczynno-błagalna w intencji Karoliny i Jakuba Kocewiak w miesiąc od ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na nowej drodze życia 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej