Intencje mszalne: 13 - 20 listopada 2022

XXXIII Niedziela zwykła – 13 XI:

godz. 9.00: za +Tadeusza Szweda (11 gregorianka);

godz. 10.30: za +Henryka Lewandowskiego (15 rocz. śm.) i Ryszarda Pawlikowskiego;

godz. 12.00 - MSZA ŚW. ZBIOROWA: 

· za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Marcina z okazji imienin; dziękczynno-błagalna, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej na nowej drodze życia dla Roksany i Michała Gowin, w miesiąc od zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego; dziękczynno-błagalna z racji 1 rocznicy urodzin Alicji Gowin, z prośbą o opiekę Bożą dla całej rodziny;

· za Zmarłych: za Leszka Białego (miesiąc od pogrzebu); za Kazimierę (28 rocz. ) i Franciszka Grabowskich oraz za Kazimierę i Henryka Pacek; 

godz. 17.00: za +Henryka Kopacza (15 rocz. śm.) i Alicję Kopacz.

PONIEDZIAŁEK 14 XI:

godz. 8.00: za +Tadeusza Szweda (12 gregorianka);

godz. 18.00: za +Stanisława Nowakowskiego (intencja Anny Kocewiak).

WTOREK 15 XI:

godz. 8.00: za +Tadeusza Szweda (13 gregorianka);

godz. 18.00: za +Feliksa Jakubiaka (10 miesiąc od pogrzebu).

ŚRODA 16 XI:

godz. 8.00: za +Tadeusza Szweda (14 gregorianka);

godz. 18.00: Msza św. zbiorowa z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy – za wszystkich parafian i przyjaciół naszej parafii oraz za ofiarodawców i darczyńców;

CZWARTEK 17 XI – Wspomnienie św. ELŻBIETY:

godz. 8.00: za +Tadeusza Szweda (15 gregorianka);

godz. 18.00: za +Grzegorza Nowaka (im. – intencja córki Marleny).

PIĄTEK 18 XI – Wspomnienie bł. KAROLINY KÓZKÓWNY:

godz. 8.00: za +Tadeusza Szweda (16 gregorianka);

godz. 18.00: 1/. za +Wiktorię Nowakowską (14 rocz. śm.), za jej męża Jerzego oraz zmarłych rodziców;  

2/. Za +Bogdana Wiertelaka.

SOBOTA 19 XI:

godz. 8.00: za +Tadeusza Szweda (10 gregorianka);

godz. 12.00: Chrzest Pauliny Gietka.

godz. 18.00: za +Sabinę i Edmunda Kocewiak oraz zmarłych z rodziny Kocewiaków i Kornafel.

XXXIV Niedziela zwykła, 20 XI – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA:

godz. 9.00: za +Elżbietę Pruszkowską;

godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: Za +Stanisława Cąderka, Tadeusza Kołacza i Zygmunta Kosek;  

godz. 12.00 - MSZA ŚW. ZBIOROWA: 

· za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; 

· za Zmarłych: za Edwarda, Janinę i Tadeusza Czapskich; za Irenę Ruszkiewicz (4 miesiące od pogrzebu); za Tadeusza Skorupskiego (5 rocz. śm.); za Annę i Romana Jasińskich oraz zmarłych z rodziny;

godz. 17.00: 1/. za +Józefa Kępkę (23 rocz. śm.), za jego rodziców oraz za Teresę Kępka; 2/. za +Tadeusza Szweda (18 gregorianka).


Może warto udostępnić znajomym?




Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej