Intencje mszalne: 14 - 21 sierpnia 2022

XX Niedziela zwykła - 14 VIII:

godz. 9.00: za +Marię Ciepieniak (25 rocz. śm.);

godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: za parafian;

godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA: za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; dziękczynno-błagalna z okazji 15 rocz. ślubu p. Aleksandry i Daniela Krzechowicz, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla jubilatów i ich dzieci:

dziękczynno-błagalna rodziny p. Kępka (z Małej Wsi) w 1 rocz. urodzin Filipa, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej; w intencji rodzin Stępień, Jóźwiak, Ożóg i Piórkowskich w dniu chrztu Leny, Aleksandry i Filipa;

za zmarłych: za +Macieja Krawczaka (4 miesiące od pogrzebu); za Mariannę i Władysława Gozdek oraz za ich rodziców; za Joannę Marię Neska (6 rocz. śm.); za Zofię Ryfczyńską (intencja rodziny Ostrowskich; za Jana Jakubczaka (11 rocz. śm.); za Dorotę Ciamarczan (19 rocz. śm.) i Kazimierza Ciamarczan oraz za Agnieszkę Stępniewską i zmarłych z rodziny; za Władysława Sikorskiego (12 rocz. śm.);

godz. 17.00: za +Magdalenę Kowalczyk (w 30 rocz. śm.);

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIECIA NMP – poniedziałek 15 VIII:

godz. 9.00: za +Mieczysława Gągorowskiego (6 rocz. śm.) i za Adama Gągorowskiego;

godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: za +Zdzisława Kozłowskiego, Antoniego i Zofię Robak, za zmarłych z ich rodziny oraz za Stanisława Jacka Conderka i za jego rodziców;

godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA: za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; o Boże błogosławieństwo i obfitość łask Bożych dla. P. Marianny Jasińskiej z okazji imienin; dziękczynno-błagalna w 80 rocz. urodzin p. Marianny Witczak z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia;

godz. 14.00: Ślub Julity i Ireneusza;

godz. 17.00: za +Małgorzatę Łubińską (40 rocz. śmierci);

WTOREK 16 VIII:

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW.

godz. 18.00: 

ŚRODA 17 VIII – Wspomnienie św. JACKA:

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW.

godz. 18.00: Msza św. zbiorowa z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy – za wszystkich parafian i przyjaciół naszej parafii oraz za ofiarodawców i darczyńców; w intencji Elżbiety Adamskiej, o zdrowie oraz w intencji rodzin Adamskich i Pizoń; dziękczynno-błagalna Anny i Dariusza Gierlach, z prośbą o opiekę i zdrowie dla dzieci; dziękczynno-błagalna w intencji Pawła Pszczółki z okazji 51 rocz. urodzin;

za zmarłych: za dusze w czyśćcu cierpiące oraz za zmarłych spoczywających w bezimiennych grobach na naszym cmentarzu;

CZWARTEK 18 VIII:

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW. 

godz. 18.00: za +Bogdana Wiertelaka;

PIĄTEK 19 VIII:

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW.

godz. 18.00: za +Irenę Ruszkiewicz (miesiąc od pogrzebu);

SOBOTA 20 sierpnia:

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW.

godz. 18.00: za +Mariannę Karas (intencja brata Adama z rodziną);

XXI Niedziela zwykła, 21 VIII – ODPUST KU CZCI ŚW. ROCHA:

godz. 9.00: za +Stefana, Zofię, Stanisława i Wiesława Chmielewiec;

godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: 

godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA: za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; dziękczynno-błagalna w miesiąc od ślubu Małgorzaty i Piotra Pachockich oraz Sylwii i Kamila Orzoł, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na nowej drodze życia; dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Stanisławy i Stanisława Feliksiak oraz w intencji syna Piotra i Anny, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia;

za Zmarłych: za Hannę Piórecką (w 1 rocz. śm.); za Barbarę Świstak (1 rocz. śm.) i ks. prałata Jana Swistaka, za ich rodziców Stanisława i Annę Świstak oraz za Kazimierza Świstaka;

godz. 17.00: za +Stanisława Andrzeja Magdziarza (3 rocz. śm.).


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej