Intencje mszalne: 7 - 14 sierpnia 2022

XIX Niedziela zwykła - 7 VIII:

godz. 9.00: za +Adama Macieja Lutka (7 rocz. śm.) oraz za zmarłych z rodziny;

godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: za +Stanisława i Sabinę Świdzińskich oraz za ich rodziców;

godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA: za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; w intencji rodzin Sotek, Korczak, Florowskich i Mencel w dniu chrztu Ignacego i Stanisława; o szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Stasia;

za zmarłych: za +Romualda Ryfczyńskiego (intencja żony i dzieci); za Natalię, Edwarda i Jana Kocewiak; za Martę i Kazimierza Konarskich oraz Agatę i Piotra Gołota; za Halinę Kępkę (intencja bratowej Michaliny Zielińskiej z synami Radkiem i Cezarym); 

godz. 17.00: za +Łucję i Karola Kowalskich oraz zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK 8 VIII – wspomnienie św. DOMINIKA:

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW.

godz. 18.00: 

WTOREK 9 VIII – Święto św. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA (EDYTY STAIN):

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW.

godz. 18.00: dziękczynno-błagalna w intencji Ilony i Dawida Radzimirskich w 30 dzień od ślubu;

ŚRODA 10 VIII – Święto św. WAWRZYŃCA:

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW.

godz. 18.00: Msza św. zbiorowa z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy – za wszystkich parafian i przyjaciół naszej parafii oraz za ofiarodawców i darczyńców; 

za zmarłych: za dusze w czyśćcu cierpiące oraz za zmarłych spoczywających w bezimiennych grobach na naszym cmentarzu;

CZWARTEK 11 VIII – wspomnienie św. KLARY:

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW. 

godz. 18.00: za +Józefa Karasa (31 rocz. śm.) i Zofię Karas oraz za ich dzieci i rodziców;

PIĄTEK 12 VIII – wspomnienie św. JOANNY de CHANTAL:

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW.

godz. 18.00: za Mariannę Karas (intencja chrześnicy Justyny Górzyńskiej z rodziną);

SOBOTA 13 sierpnia:

godz. 8.00: NIE MA MSZY ŚW.

godz. 18.00: za +Feliksa Jakubiaka (7 miesiąc od pogrzebu);

XX Niedziela zwykła - 14 VIII:

godz. 9.00: za +Marię Ciepieniak (25 rocz. śm.);

godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: 

godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA: za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; dziękczynno-błagalna z okazji 15 rocz. ślubu p. Aleksandry i Daniela Krzechowicz, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla jubilatów i ich dzieci:

dziękczynno-błagalna rodziny p. Kępka (z Małej Wsi) w 1 rocz. urodzin Filipa, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej; w intencji rodzin Stępień, Jóźwiak, Ożóg i Piórkowskich w dniu chrztu Leny, Aleksandry i Filipa;

za zmarłych: za +Macieja Krawczaka (4 miesiące od pogrzebu); za Mariannę i Władysława Gozdek oraz za ich rodziców; za Joannę Marię Neska (6 rocz. śm.); za Zofię Ryfczyńską (intencja rodziny Ostrowskich; za Jana Jakubczaka (11 rocz. śm.); za Dorotę Ciamarczan (19 rocz. śm.) i Kazimierza Ciamarczan oraz za Agnieszkę Stępniewską i zmarłych z rodziny;

godz. 17.00: za +Magdalenę Kowalczyk (w 30 rocz. śm.);

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIECIA NMP - 15 VIII:

godz. 9.00: za +Mieczysława Gągorowskiego (6 rocz. śm.) i za Adama Gągorowskiego;

godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: za +Zdzisława Kozłowskiego, Antoniego i Zofię Robak, za zmarłych z ich rodziny oraz za Stanisława Jacka Conderka i za jego rodziców;

godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA: za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; o Boże błogosławieństwo i obfitość łask Bożych dla. P. Marianny Jasińskiej z okazji imienin; dziękczynno-błagalna w 80 rocz. urodzin p. Marianny Witczak z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia;

godz. 14.00: Ślub Julity i Ireneusza;

godz. 17.00: za +Małgorzatę Łubińską (40 rocz. śmierci).


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej