XIII Niedziela zwykła - 26 czerwca:
godz. 9.00: 1/. Za+ Stefana Wojtyszczak (20 rocz. śm.) i Danutę Wojtyszczak (im.) oraz za Janinę Lewandowską; 2/. Dziękczynno-błagalna p. Urszuli i Ryszarda Skoneckich z okazji 40 rocz. ślubu;
godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: za +Pawła Przychodzień;
godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA: za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii;
za Zmarłych: za Jana i Helenę Byrskich; za Piotra Pruszkowskiego (im.) i zmarłych z rodziny Pruszkowskich; za Benedykta Kowalczyka; za Genowefę i Piotra Warda oraz Jana Ziółkowskiego; za Władysława Niemirskiego (im.); za Jana Ciepieniaka (im.) i Marka Ciepieniaka (rocz.); za Barbarę, Kazimierza, Stefana i Łukasza Walewskich oraz Jana i Mariannę Walewskich; za Jana Krajewskiego (im.), za jego rodziców i Sylwię Bożek; za Wandę Zięba oraz za Jana, Halinę, Bogdana, Wojciecha i Dominikę Kasztankiewicz;
godz. 17.00: 1/. Za +Piotra Kępkę (im.) i za Feliksę Matuszak; 2/. Za +Stanisława Cąderka (26 gregorianka
PONIEDZIAŁEK 27 VI:
godz. 8.00: za +Stanisława Cąderka (27 gregorianka);
godz. 18.00: za +Mariannę Helenę Lipińską (4 miesiące od pogrzebu);
WTOREK 28 VI:
godz. 8.00: za +Stanisława Cąderka (26 gregorianka);
godz. 18.00: za +Macieja Krawczaka (intencja Małgorzaty oraz rodzin Rząca i Sokół z Białegostoku);
ŚRODA 29 VI – UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA:
godz. 8.00: za +Stanisława Cąderka (29 gregorianka);
godz. 18.00: Msza św. zbiorowa z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy – za wszystkich parafian i przyjaciół naszej parafii oraz za ofiarodawców i darczyńców;
za zmarłych: za Piotra Wanata (im.); za Krzysztofa, Helenę i Konrada Cegiełkowskich;
CZWARTEK 30 VI:
godz. 8.00: za +Stanisława Cąderka (30 - ostatnia gregorianka);
godz. 18.00: 1/. Za +Lucynę i Wacława Małachowskich; 2/. Za +Zdzisława Żółcika (2 miesiące od pogrzebu);
I PIĄTEK miesiąca - 1 lipca:
godz. 8.00: za +Mariana i Zofię Jasińskich oraz zmarłych rodziców;
godz. 18.00: 1/. Za +Wojciecha Klepko (3 miesiące od śmierci); 2/. Za dusze w czyśćcu cierpiące;
I SOBOTA miesiąca - 2 lipca:
godz. 8.00: za +Władysława Siekuta (27 rocz. śm.) i za Halinę Siekut (im.);
godz. 15.00: Ślub Aleksandry i Josha;
godz. 18.00: 1/. Za +Piotra Rudnickiego (im.); 2/. Za +Ryszarda Czerwińskiego (1 gregorianka);
XIV Niedziela zwykła - 3 lipca:
godz. 9.00: 1/. Za +ks. prałata Jana Świstaka (w 61 rocz. Mszy św. prymicyjnej w naszej świątyni; 2/. Za +Janinę i Stefana Bonieckich;
godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: 1/. Za +Stanisława Kustrę oraz Helenę, Romana, Barbarę i Kazimierza Kulińskich; 2/. Za + Ryszarda Czerwińskiego (2 gregorianka);
godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA: za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; dziękczynno-błagalna w 80. Rocz. urodzin p. Agnieszki Lewandowskiej; intencji rodzin Woźniczko i Korczak z dniu chrztu Kacpra;
za Zmarłych: za Romualda Ryfczyńskiego i za jego rodziców; za Pawła, Zofię, Stanisława i Czesława Oziemskich;
godz. 17.00: 1/. Za +Krystynę i Szczepana Szewczyk; 2/. W intencji Moniki i Krzysztofa Gołuch w miesiąc od ślubu.