Intencje mszalne: 8 - 15 maja 2022

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA „DOBREGO PASTERZA” - 8 maja:

godz. 9.00: za +Joannę i Stanisława Balcerzak;

godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach ODPUST/: za +Stanisława Kustrę oraz za Helenę, Romana, Barbarę i Kazimierza Kulińskich;

godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA: za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; w intencji Koła Motocyklowego „Kobra” i wszystkich przybyłych dziś motocyklistów;

za Zmarłych: za +Stanisława Wilka (im.) i zmarłych z rodziny Stefankiewiczów; za Józefę Szelągowską (2 miesiące od pogrzebu); za Stanisława Witczaka (im.), za Eugeniusza i Józefę Jóźwiak oraz za Zofię Malinowską; za Stanisławę, Henrykę, Józefę, Władysława i Walentego Zieja oraz za Genowefę Ajdukiewicz; za Irenę, Stanisława, Andrzeja i Ryszarda Sinkiewicz; za Stanisława Ryfczyńskiego, za jego żonę Władysławę i syna Romualda; za Stanisławę, Kazimierza i Jana Maciak oraz za Magdalenę Łukasik;

godz. 17.00: 1/. za +Stanisławę Wieczorek; 2/. za +Annę Gwiazda (8 gregorianka);

PONIEDZIAŁEK 9 maja – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA BISKUPA, gł. patrona Polski:

godz. 8.00: za +Annę Gwiazda (9 gregorianka); 

godz. 18.00: dziękczynno-błagalna w 18 rocz. urodzin Basi Kochańskiej;

WTOREK 10 maja:

godz. 8.00: dziękczynno-błagalna w intencji Daniela z okazji 30 rocz. urodzin, z prośbą o potrzebne łaski i błogosławieństwo;

godz. 18.00: za +Annę Gwiazda (10 gregorianka); 

ŚRODA 11 maja:

godz. 8.00: za +Annę Gwiazda (11 gregorianka); 

godz. 18.00: Msza św. zbiorowa z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy – za wszystkich parafian i przyjaciół naszej parafii, za ofiarodawców i darczyńców; 

za dusze w czyśćcu cierpiące osób zmarłych pochowanych w bezimiennych grobach na naszym cmentarzu parafialnym; 

CZWARTEK 12 maja:

godz. 8.00: za +Stanisława Jacka Conderka (intencja brata Marka z rodziną);

godz. 18.00: za +Annę Gwiazda (12 gregorianka); 

PIĄTEK 13 maja – wspomnienie NMP z Fatimy:

godz. 8.00: 1/. Za +Feliksa Jakubiaka (4 miesiące od pogrzebu); 2/. za +Annę Gwiazda (13 gregorianka); 

godz. 18.00: za +Macieja Krawczaka (miesiąc od śmierci);

SOBOTA 14 maja – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA:

godz. 8.00: za +Annę Gwiazda (14 gregorianka);  

godz. 16.00: Ślub Karoliny i Kacpra; 

godz. 18.00: 1/. Za +Zofię Karas (im.) i za jej męża Józefa oraz za zmarłych rodziców i dzieci; 2/. Dziękczynno-błagalna w intencji Bogdana w 60 rocz. urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata;

V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 15 maja:

godz. 9.00: za +Zofię i Wincentego Jakubiak oraz za Elżbietę Pruszkowską;

godz. 10.30: za +Jadwigę i Andrzeja Markiewicz, za ich dzieci Ewę i Tadeusza, za Zofię i Jana Kurczyńskich oraz za ich rodziców i dzieci, za Jerzego Karalucha i jego rodziców oraz za Marię Kurczyńską i za jej córki;

godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA: za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; ;

za Zmarłych: za +Zofię Radecką (30 rocz. śm. I im.); za Romualda Ryfczyńskiego (z okazji jutrzejszych urodzin – intencja Barbary z rodziną); za Zofię (im.) i Mariana Jasińskich oraz za ich rodziców; za Irenę (32 rocz. śm.) i Zdzisława Kołacz; za Zofię i Kazimierza Włodarczyk; za Stanisława i Ryszarda Sołtysiak oraz za Stanisławę Walczak i Mirosławę Jasińską; za Zofię Wojciechowską i za jej syna Tadeusza oraz za rodziców; za Ryszarda Oszczaka (22 rocz. śm.) i Janinę Oszczak;

godz. 15.30: W intencji kandydatów do Bierzmowania i ich rodzin;

godz. 17.00: 1/. za +Zofię (im.) i Wacława Bałut; 2/. za +Annę Gwiazda (15 gregorianka). 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej