NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 17 kwietnia:
godz. 6.00: za wszystkich parafian;
godz. 9.00: za +Pawła Przychodzień;
godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: za +Jerzego Musiałowskiego (rocz. śm.) oraz za Aleksandrę, Natalie i Władysława Musiałowskich;
godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA - za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii; dziękczynna w intencji rodziny Marcina i Marty Witaszek, z podziękowaniem za gościnność i okazane serce Halinie z synem Romanem z Ukrainy;
za Zmarłych: za +Anastazję i Stefana Błaszczyk oraz za Marię i Stanisława Napierzyńskich; za Kazimierza i Dorotę Ciamarczan oraz za Agnieszkę Stępniewską; za Ryszarda Lewandowskiego (7 rocz. śm.) i za zmarłych z całej rodziny; za Roberta i Wojciecha Skorupskich;
godz. 17.00: za +Roberta Serafina (27 rocz. śm.) oraz za Jadwigę (6 rocz. śm.), Wojciecha i Jana Czapskich.
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY - 18 kwietnia:
godz. 9.00: za +Roberta Zawiślaka (im.) oraz za jego rodziców;
godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: za +Aleksandra, Jana i Annę Maciak;
godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA - za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii;
za Zmarłych: za +Marię Czerwińską (14 rocz. śm.); za Roberta Włodarczyka (im.) i Katarzynę Cecota;
godz. 17.00: za +Bogdana Wiertelaka
WTOREK 19 kwietnia:
godz. 8.00:
godz. 10.00: Msza św. pogrzebowa śp. Ewy Jolanty Hewage (l. 59 – Grójec)
godz. 18.00: za +Tadeusza Czerwińskiego (3 rocz. śm.);
ŚRODA 20 kwietnia:
godz. 8.00:
godz. 18.00: Msza św. zbiorowa z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy – za wszystkich parafian i przyjaciół naszej parafii, za ofiarodawców i darczyńców;
CZWARTEK - 21 kwietnia:
godz. 8.00: Dziękczynna za otrzymane łaski Boże i zdrowie;
godz. 18.00: za +Stanisławę, Antoniego i Tadeusza Petrusów;
PIĄTEK 22 kwietnia:
godz. 8.00:
godz. 18.00: 1/. Za +Macieja Krawczaka (intencja szwagierki Janiny z Białegostoku; 2/. Dziękczynno-błagalna w 50 rocz. ślubu p. Anny i Arkadiusza Lewandowskich;
SOBOTA - 23 kwietnia:
godz. 8.00: za +Wojciecha Klepko (intencja mieszkańców Domu Nauczyciela w Belsku Dużym);
godz. 12.00: w intencji rodziny Jakubczak i Jakubiak w dniu chrztu Zofii;
godz. 17.00: Ślub Agnieszki Kawęczyńskiej i Bartłomieja Sikorskiego;
godz. 18.00: 1/. Za +Zygmunta Michalskiego (7 rocz. śm.) i Janinę Michalską; 2/. Za +Wojciecha Żółcika (im.);
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 24 kwietnia:
godz. 9.00: za +Danutę Wojtyszczak (4 rocz. śm.) i Stefana Wojtyszczak;
godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: za +Jadwigę, Urszulę i Franciszka Świstak;
godz. 12.00: MSZA ŚW. ZBIOROWA - za wszystkich parafian, przyjaciół parafii oraz ofiarodawców i darczyńców naszej parafii;
za Zmarłych: za +Mariannę, Bolesława i Kazimierza Wasiak (rocz. śm.);
godz. 15.30: w intencji dzieci klas III i ich rodzin przygotowujących się do I Komunii św.
godz. 17.00: za +Henrykę Gądek (1 rocz. śm.) i za Józefa Gądek (36 rocz. śm.);