Aktualności

BOŻE CIAŁO A.D. 2023 - podziękowania

dodane: 10 czerwca 2023 09:59

 „BOŻE CIAŁO” 2023 ROKU – PODZIEKOWANIA

W tym roku serdecznie dziękujemy za przygotowanie:

· I ołtarza przy cmentarzu mieszkańcom osiedli "Sady" i "Południe" w Belsku Dużym. W szczególności niech przyjmą słowa podziękowania Państwo: Katarzyna i Michał Kołacz, Ewa i Marcin Wieczorek, Beata i Witold Krawczak, Marta i Mateusz Matysiak, Kinga Ciamarczan, Franciszek Kołacz, Andrzej i Renata Mistewicz oraz Aneta i Robert Napiórkowscy.

· II ołtarza przy Urzędzie Gminy Belsk Duży mieszkańcom Starej Wsi, a szczególnie Panu Sołtysowi Andrzejowi Kuligowskiemu oraz Państwu: Dorocie Kośka, Julicie i Przemysławowi Pietrzak, Albertowi Kondrzyckiemu, Adamowi Augusiewiczowi, Katarzynie Pruszkowskiej, Renacie Sułek, Karolinie Wójcik oraz Ewelinie Binkiewicz.

· III ołtarza przy Figurze Pana Jezusa mieszkańcom Wilczogóry i Złotej Góry, a szczególnie Pani Sołtys Bożennie Korzenko oraz Państwu: Agnieszce i Robertowi Zielińskim, Anecie i Krzysztofowi Oszczak, Aleksandrze i Danielowi Bekasiewiczom, Justynie i Pawłowi Orłowskim, Annie i Pawłowi Biernackim, Joannie Jakubowskiej, Anicie Kołek, Mieczysławowi Kołdra, Arkadiuszowi Korczakowi i Grzegorzowi Zawisza.

· IV ołtarza przy Figurze Matki Bożej mieszkańcom Małej Wsi, a w szczególności Pani Sołtys Mirosławie Cieślak oraz Państwu: Teresie i Grzegorzowi Majda, Wioletcie Kurzyńskiej, Krystynie Piątkowskiej, Sławomirowi Maciak i Łukaszowi Feliksiakowi.

Dziękujemy Panom od asysty procesyjnej, którzy zawsze eleganccy noszą w procesjach eucharystycznych baldachim oraz podtrzymują ręce kapłana, który niesie monstrancję z Najświętszym Sakramentem.

Szczególne podziękowania należą się Panu Adolfowi Maciakowi, który organizuje grupę i koordynuje posługę Panów, a są nimi: Sylwester Parjaszewski, Zbigniew Lewandowski, Dariusz Kowalczyk, Sławomir Grotowski, Sławomir Gowin, Witold Śliwiński, Tadeusz Szymański, Krzysztof Kępka i Karol Kalinowski.

Ks. Jarosław Siuchta, proboszcz parafii.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej