Aktualności

APEL I PROŚBA odnośnie Cmentarza Parafialnego.

dodane: 3 października 2022 09:11

undefined

APEL I PROŚBA!

Uprzejmie proszę Parafian i Osoby spoza parafii, które mają na naszym Cmentarzu Parafialnym pochowanych swoich bliskich, o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej, w celu uzupełnienia danych co do pochowanych osób, określenia opiekunów grobów i osób decyzyjnych. 

Brakuje wielu danych w kartach grobów! Niekiedy nie wiadomo czyj to jest grób i kto ma do niego prawo. Są groby anonimowe, zaniedbane i zapuszczone - chciałbym, aby tak nie było!

Jednocześnie nieśmiało chcę przypomnieć o regulaminowej opłacie cmentarnej raz na 20 lat. Jeśli będzie uregulowana, wówczas będzie też możliwy remont starego muru cmentarnego, który uległ uszkodzeniu w ostatnim czasie - to sprawa dość pilna.

Dziękuję za zrozumienie i odpowiedź na mój apel.

Ks. Jarosław Siuchta, proboszcz parafii i administrator Cmentarza.

KANCELARIA PARAFIALNA: nr tel. 787 110 109.       

https://parafiaswtrojcy.pl/


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej