Aktualności

INFORMACJA URZĘDU GMINY BELSK DUŻY

dodane: 26 czerwca 2021 07:32

INFORMACJA URZĘDU GMINY BELSK DUŻY:

Wójt Gminy Belsk Duży Władysław Piątkowski informuje, że od 23 czerwca 2021 r. na terenie całego województwa mazowieckiego pracę w terenie rozpoczęli rachmistrzowie spisowi. Dotrą oni do osób w naszej gminie, które jeszcze się nie spisały. Apeluję, aby skorzystać z tej możliwości i wypełnić obowiązek spisowy przy ich pomocy. Wyniki spisu mają wpływ na przyszłość naszej gminy, na przyznawane środki finansowe i uruchamiane programy wsparcia dla naszej społeczności.

Warto pamiętać, że odmowa udzielenia odpowiedzi rachmistrzowi skutkuje przekazaniem do organów ścigania zawiadomienia o niedopełnieniu obowiązku ustawowego i wszczęciem postępowania w sprawie o wykroczenie.

Rachmistrzami są mieszkańcy naszej gminy, którzy przeszli odpowiednie szkolenie i podpisali przyrzeczenie o zachowaniu w tajemnicy informacji, do których mają dostęp w trakcje realizacji wywiadów spisowych. Jeśli ktoś ma obawy, może rachmistrza zweryfikować dzwoniąc pod numer infolinii spisowej 22 279 99 99.  


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej