Gdy nie potrafisz się modlić…


EWANGELIA (Łk 11, 1-4)
Gdy Jezus przebywał w jakimś miejscu na modlitwie i skończył ją, rzekł jeden z uczniów do Niego: „Panie, naucz nas się modlić, jak i Jan nauczył swoich uczniów”. A On rzekł do nich: „Kiedy się modlicie, mówcie: „Ojcze, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i przebacz nam nasze grzechy, bo i my przebaczamy każdemu, kto nam zawini; i nie dopuść, byśmy ulegli pokusie”.


 

 

Nie potrafisz się modlić?

Nie czujesz modlitwy?

 

To posłuchaj Jezusa.

 

Zacznij modlić się tymi słowami:

„Ojcze Nasz, któryś jest w niebie…”.

 

Cokolwiek będziesz mówił,

Zawsze zaczynaj od słowa „Ojcze”.

 

Tato do Ciebie przychodzę…

I dalej mów, co ci serce podpowiada.

 


Może warto udostępnić znajomym?Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej