30 czerwca - XII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś w naszym kościele:

· o godz. 16.30 modlitwa różańcowa;

· po Mszy św. o godz. 17.00 ostatnie nabożeństwo czerwcowe.

2. Dziękujemy tym osobom, które wzięły udział w oktawie Bożego Ciała, szczególnie: bielankom wraz z mamami, ministrantom i lektorom oraz panom od asysty liturgicznej.

3. W tym tygodniu przypada:

· 1 lipca - I poniedziałek miesiąca - o godz. 18.00 Msza św. w intencji Zmarłych polecanych w wypominkach rocznych;

· 4 lipca - I czwartek miesiąca - o godz. 18.00 Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne oraz spotkanie KŻR;

· 5 lipca - I piątek miesiąca - spowiedź od godz. 7.30 i od 17.30; o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do publicznej adoracji; o godz. 17.30 różaniec; Msze św. o godz. 8.00 i 18.00;

· 6 lipca - I sobota miesiąca - o godz. 8.00 Msza św. ku czci Matki Bożej i Nabożeństwo Pierwszej Soboty.

4. Za tydzień 7 lipca przypada I niedziela miesiąca - po Mszy św. o godz. 12.00 krótkie nabożeństwo i procesja eucharystyczna.

5. Zapraszamy również do wspólnotowego odmawiania różańca w naszym kościele według harmonogramu. W tym tygodniu szczególnie zapraszamy do udziału mieszkańców Sadkowa Duchownego, Kolonii i Szlacheckiego, a różaniec poprowadzi "Róża" św. Faustyny Kowalskiej.

6. "Róże" Różańca Rodziców za Dzieci organizują pielgrzymkę na Matki Bożej na Jasną Górę w niedzielę 14 lipca br. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie w gablocie przed kościołem. Zapisy w zakrystii po Mszy św. i w kancelarii parafialnej.

7. "Bóg zapłać" za ofiary składane dziś na tacę, które przeznaczamy na cele inwestycyjne.

8. Polecamy lekturę tygodników katolickich: "Niedzieli" i "Gościa Niedzielnego" oraz "Małego Gościa Niedzielnego".