Ogłoszenia parafialne

10 marca - I Niedziela Wielkiego Postu

  

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU,

10 marca 2019 roku:

1. W dniu dzisiejszym:

· po Mszy św. o godz. 12.00. katecheza dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania;

· o godz. 16.30. pierwsze w tym roku nabożeństwo "Gorzkie Żale".

2. W trwającym od minionej Środy Popielcowej Wielkim Poście zapraszamy na NABOŻEŃSTWA:

· DROGA KRZYŻOWA - w piątki o godz. 17.15. dla dzieci oraz o godz. 18.30. dla młodzieży i dorosłych;

· GORZKIE ŻALE - w niedziele o godz. 16.30.

3. W najbliższą środę 13 marca będziemy obchodzili Święto Papieskie i 6 rocznicę wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Tego dnia o godz. 17.30. w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie zostanie odprawiona Msza św. z udziałem Episkopatu Polski w intencji Jego Świątobliwości Papieża Franciszka. Z tej okazji specjalne zaproszenie skierował do nas ks. kardynał Kazimierz Nycz, nasz arcypasterz.

4. Za tydzień w II Niedzielę Wielkiego Postu 17 marca:

· przypada Niedziela "Ad gentes" ("do ludzi). Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Ofiary zbierane do puszek przed kościołem będą przeznaczone na rzecz dzieła pomocy misjonarzom;

· o godz. 12.00. Msza św. i spotkanie dzieci klas III oraz rodziców przed uroczystością I Komunii św.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii i u ministrantów przed kościołem są do nabycia nowe numery "Niedzieli" i "Gościa Niedzielnego" oraz dzieci w wieku szkolnym "Małego Gościa Niedzielnego".


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej