3 marca - VIII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś przypada 12. rocznica nominacji Pasterza Archidiecezji Księdza Kardynała Kazimierza Nycza na stolicę metropolitalną w Warszawie, jutro dzień imienin Pasterza naszej Archidiecezji. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym jubilacie.

2. W tym tygodniu przypada:

· 6 marca - Środa Popielcowa, która rozpocznie Wielki Post; Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 9.00 i 18.00;

· 7 marca - I czwartek miesiąca; Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18.00, następnie spotkanie Koła Żywego Różańca.

3. W piątki w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o godz. 17.15 dla dzieci, a o godz. 18.30 dla młodzieży i dorosłych.

4. W przyszłą niedzielę 10 marca:

· po Mszy św. o godz. 12.00. katecheza dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania;

· o godz. 16.30. pierwsze w tym roku nabożeństwo "Gorzkie Żale".

5. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary składane tydzień temu na tacę, które są przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii i u ministrantów przed kościołem są do nabycia nowe numery "Niedzieli" i "Gościa Niedzielnego" oraz dzieci w wieku szkolnym "Małego Gościa Niedzielnego".