20 stycznia - II Niedziela Okresu zwykłego

1. Wczoraj, 19 stycznia w Warszawie odbył się pogrzeb śp. ks. Mariana Prusa, wikariusza naszej parafii w latach 1960-62, budowniczego kościoła na warszawskim Wrzecionie. Grób znajduje się na Cmentarzu Powązkowskim tuż za kościołem św. Karola Boromeusza. "Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie..."

2. W tym tygodniu odbędą się spotkania grup młodzieży z animatorem w ramach przygotowań do Bierzmowania.

3. W niedzielę, 27 stycznia 2019 r. od godz. 14.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się spotkanie młodych „Panama w Warszawie” w łączności z 34. Światowymi Dniami Młodzieży. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy z Papieżem Franciszkiem i młodzieżą obecną w tych dniach w Panamie. Konferencję wygłosi Ks. Abp Grzegorz Ryś, całość poprowadzi raper i prezenter telewizyjny Michał „PAX” Bukowski. Podczas spotkania przewidziana jest Eucharystia, wspólne czuwanie przy ikonie Matki Bożej, uwielbienie, a także łączenie się na żywo z młodzieżą w Panamie. Szczegóły spotkania zamieszczone są na plakacie. Młodych zainteresowanych uczestnictwem w tym spotkaniu zapraszamy po Mszy św. do zakrystii do ks. Józefa.

4. Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym na kolejne Zimowisko przy Parafii. Odbędzie się ono w dniach 4-8 lutego (drugi tydzień ferii szkolnych) w godz. 10 -14 na "organistówce". W programie między innymi: gry i zabawy zespołowe, robotyka (klocki Lego), spotkanie z misjonarzem, wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, prace plastyczne, konkursy, nagrody, słodycze i wiele innych.

5. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

7. Porządek WIZYT KOLĘDOWYCH 2019:

· poniedziałek 21 I od godz. 16.00: Sadków "majątek" i Sadków Duchowny;

· wtorek 22 I od godz. 16.00: Złota Góra "w polu" i Rosochów;

· środa 23 I od godz. 16.00: Złota Góra "po szosie" oraz "Górka" (Złota Góra i Wilczogóra);

· czwartek 24 I od godz. 16.00: Wilczogóra "po szosie" i Złota Góra "w łąkach";

· piątek 25 I od godz. 16.00: Belsk Mały;

· sobota 26 I od godz. od godz. 9.00: Belsk Duży, ul. Modrzewiowa i ul. Parkowa - zakończenie KOLĘDY!