8 lipca - XIV Niedziela Okresu zwykłego

1. W trwającym okresie wakacji i urlopów, pamiętajmy o uświeceniu dnia świętego oraz o godnym stroju idąc na Mszę św. do kościoła.

2. W najbliższy piątek 13 lipca, po Mszy św. o godz. 18.00. zostanie odprawione kolejne NABOZEŃSTWO FATIMSKIE. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: "Gościa Niedzielnego", "Małego Gościa Niedzielnego" i "Niedzieli". Prasa jest do nabycia u ministrantów przed kościołem i w zakrystii.

· Damian MALINOWSKI, kawaler z parafii tutejszej /Daszewice/ i Justyna Maria WOJTCZAK, panna z par. Świętej Trójcy w Lutkówce - II zapowiedź;

· Cezary PAWLIK, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Grójcu i Mariola PANASIEWICZ, panna z par. tutejszej (os. "Modrzewina")- I zapowiedź;

· Damian GOWIN, kawaler z par. tutejszej (Daszewice) i Wioleta Sokołowska, panna z par. Świętej Trójcy w Lipiu - I zapowiedź.

Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić miejscowych duszpasterzy.