4 lutego - V Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś w naszym kościele odbędzie się uroczystość z racji 197. rocznicy śmierci płk. Jana Kozietulskiego. O godz. 12.00. Msza św. w jego intencji, a następnie program słowno-muzyczny w wykonaniu młodzieży naszego gimnazjum, a także spotkanie z grupami rekonstrukcyjnymi i wojskowy poczęstunek.

2. Jutro, w I poniedziałek miesiąca o godz. 18.00. Msza św. w intencji zmarłych zgłoszonych w wypominkach rocznych.

3. W tym tygodniu 8 lutego przypada tzw. tłusty czwartek, który zapowiada koniec karnawału i zbliżający się Wielki Post.

4. Kończymy wizyty kolędowe. PORZĄDEK KOLĘDY w ostatnim tygodniu:

· poniedziałek 5 lutego od godz. godz. 15.30: Belsk Duży, ul. Kozietulskiego: od p. Orlików do końca oraz ul. Ogrodowa;

· wtorek 6 lutego - ostatni dzień: wizyty kolędowe na zaproszenie.

5. Za tydzień w niedzielę 11 lutego:

· obchodzić będziemy XXVI Światowy Dzień Chorego - zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00. szczególnie osoby chore i niepełnosprawne; będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych;

· o godz. 12.00. Msza św. z udziałem dzieci i spotkanie przed I Komunią św. dla dzieci klas III oraz ich rodziców.

6. "Bóg zapłać" za ofiary złożone na tacę, które są przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

7. Polecamy prasę katolicką: "Gościa Niedzielnego", "Niedzielę" i "Misyjne drogi".

I�v��