19 listopada - XXXIII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które tak licznie w tym roku uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym. Szczególnie gratulujemy dzieciom: Agatce Sybilskiej, Zuzi i Kacprowi Wójcik oraz Piotrusiowi Radeckiemu /obecni 29 razy/ a także Marysi Sibilskiej i Filipowi Wójcikowi /28 razy/.

2. W czwartek 23 XI o godz. 19.00. na plebanii odbędzie się spotkanie Parafialnej Grupy Charytatywnej.

3. W najbliższy piątek 24 XI Mszą św. o godz. 18.00. rozpocznie się w naszej parafii tzw. Kurs "Filip" dla kandydatów do Bierzmowania. Jego celem jest pogłębienie świadomości prawd wiary i więzi z Jezusem. Mogą również dołączyć do niego osoby po przyjęciu sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Kurs będzie trwał przez całą sobotę i zakończy się niedzielną Mszą św. o godz. 12.00.

4. Za tydzień 26 listopada:

· przypada Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela w roku liturgicznym;

· będziemy gościć ojca Ignacego Kosmanę z zakonu oo. franciszkanów z Niepokalanowa. Wygłosi on na wszystkich Mszach św. kazania i będzie promował swoją książkę o rodzinie;

· ofiary składane na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

5. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

· Mateusz MATYSIAK, kawaler z Belska Dużego /z parafii tutejszej/ i Marta GÓRSKA, panna z par. Św. Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim - zapowiedź I.