10 września - XXIII Niedziela Okresu zwykłego

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 września 2017 roku

1. W dniu dzisiejszym:

· na Mszy św. o godz. 12.00. poświęcimy dzieciom tornistry, plecaki i przybory szkolne;

· po Mszy św. o godz. 17.00. odbędą się zapisy i pierwsze spotkanie kandydatów do Bierzmowania /dotyczy uczniów klas III gimnazjum i starszych/;

· o godz. 19.00. dodatkowa Msza św. ; będzie odprawiana we wszystkie niedziele września i października.

2. W środę 13 września po Mszy św. o godz. 18.00. zapraszamy na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Prosimy o zabranie świec lub lampionów.

3. W czwartek 14 września obchodzimy ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO. Msze św. o godz. 8.00. i 18.00. Tego dnia o godz. 20.00. na plebanii odbędzie sie spotkanie RADY PARAFIALNEJ.

4. W piątek 14 bm. o godz. 20.00. na plebanii odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie starszych ministrantów i lektorów.

5. Chcemy powołać do istnienia w naszej parafii grupę młodzieżową. Zapraszamy młodzież po Bierzmowaniu na pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę 16 IX o godz. 19.00. na "organistówce".

6. W najbliższym czasie planujemy pielgrzymki:

· w sobotę 14 X br. autokarową do Sanktuarium Matki Bożej do Gietrzwałdu;

· w ferie zimowe 2018 r. samolotową do Izraela - Ziemi Świętej. Szczegółowe informacje podamy w przyszłym tygodniu.

7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

· Mariusz Piotr PUTA, kawaler z par. tutejszej i Magdalena DANIK, panna z par. św. Jana Chrzciciela w Mszczonowie.