16 lipca - XV Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 16 lipca 2017 roku:

1. W sobotę 22 lipca przypada Święto Św. Marii Magdaleny. Msza św. o godz. 8.00, o godz. 18.00. Msza św. z niedzieli.

2. W przyszłą niedzielę, po wszystkim Mszach św. poświęcimy samochody i inne pojazdy, na dwa dni przed liturgicznym wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.

3. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

· Arkadiusz SOTEK, kawaler z par. Przemienienia Pańskiego w Boglewicach i Ewelina KOŁACZ, panna z parafii tutejszej /zapowiedź II/;

· Patryk Adam SEWERYŃSKI, kawaler z par. św. Floriana w Mogielnicy i Sylwia Magdalena JASIŃSKA , panna z Woli Starowiejskiej, par. tutejsza /zapowiedź II/;

· Andrzej SKORUPKA, kawaler z par. tutejszej i Marzena Maria PRYKIEL, panna z par. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Przybyszewie.

4. W sezonie letnim, idąc do świątyni, pamiętajmy o godnym stroju.

5. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, a pracującym Bożego błogosławieństwa i dobrych warunków pogodowych.