9 lipca - XIV Niedziela Zwykła

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 lipca 2017 roku:

1. Dziś gościliśmy w naszej parafii na wszystkich Mszach św. ks. Krzysztofa Ziółkowskiego, proboszcza i budowniczego kościoła p.w. św. Jana Pawła II w Radzyminie: http://www.jp2.waw.pl/

2. We wtorek 11 lipca obchodzimy Święto św. Benedykta, patrona Europy. Msze św. o godz. 8.00. i 18.00.

3. W tym tygodniu, w czwartek 13 lipca po Mszy św. o godz. 18.00. odprawimy kolejne Nabożeństwo Fatimskie.

4. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

· Arkadiusz SOTEK, kawaler z par. Przemienienia Pańskiego w Boglewicach i Ewelina KOŁACZ, panna z parafii tutejszej /zapowiedź I/;

· Patryk Adam SEWERYŃSKI, kawaler z par. św. Floriana w Mogielnicy i Sylwia Magdalena JASIŃSKA , panna z Woli Starowiejskiej, par. tutejsza /zapowiedź I/.

5. W sezonie letnim, idąc do świątyni, pamiętajmy o godnym stroju.

6. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, a pracującym Bożego błogosławieństwa i dobrych warunków pogodowych.