21 kwietnia - IV Niedziela Wialkanocna

1. Dziś o godz. 16.30 odbędzie się katecheza przed Bierzmowaniem dla kandydatów i ich rodziców.

2. We wtorek 23 kwietnia odchodzić będziemy Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, a w czwartek 25 bm. przypada Święto Św. Mateusza, Ewangelisty – Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.

3. W sobotę 27 bm. o godz. 8.00 Msza św. w intencji Zmarłych polecanych w WYPOMINKACH ROCZNYCH.

4. W przyszłą niedzielę 28 kwietnia:

· po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie przed I Spowiedzią i I Komunią św.;

· ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

5. Przed nami ważne uroczystości:

· w Niedzielę Zesłania Ducha Św. 19 maja o godz. 10.30 - I Komunia Św.

· w Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 26 maja o godz. 12.00 – Msza św. odpustowa i Rocznica I Komunii Św.

· w czwartek 30 maja Uroczystość Bożego Ciała - o godz. 11.00 Msza św. i procesja ulicami Belska;

· w sobotę 29 czerwca w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła o godz. 12.00 – Msza św. odpustowa i Bierzmowanie młodzieży.

6. W tym roku na „BOŻE CIAŁO” uprzejmie prosimy o przygotowanie ołtarzy Parafian z poszczególnych osiedli i miejscowości naszej Parafii:

· I ołtarz /na parkingu przy cmentarzu/ - Rębowola i Skowronki;

· II ołtarz /przy Urzędzie Gminy/ - ul. Kozietulskiego i Ogrodowa;

· III ołtarz /przy Figurze Pana Jezusa na ul. Nocznickiego/ - ul. Nocznickiego i Belsk Mały;

· IV ołtarz /naprzeciwko kościoła/ - Aleksandrówka i Rosochów.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się za tydzień, w kolejny poniedziałek 29 kwietnia o godz. 19.00 na plebanii.

· MICHAŁ PAWEŁ BEZLER, kawaler z parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie i PAULINA WIESŁAWA SOKOŁOWSKA, panna z parafii tutejszej – zapowiedź II.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, jest zobowiązany w sumieniu powiadomić miejscowych duszpasterzy.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Jadwigę Kamińską z Sadkowa Kolonii (l. 73/. „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…