3 listopada - XXX Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś, w niedzielę 3 listopada po Mszy św. o godz. 17.00 w kościele katecheza dla kandydatów do Bierzmowania oraz ich rodziców.

2. Przypominamy, że do piątku 8 XI możemy uzyskać odpust zupełny za zmarłych, nawiedzając cmentarz i wypełniając podstawowe warunki odpustu.

3. Jeszcze dziś przyjmujemy na WYPOMINKI ROCZNE ZA ZMARŁYCH. Karteczki z wypisanymi imionami i nazwiskami Zmarłych możemy przynosić po Mszy św. do zakrystii.

4. Jutro 4 XI, w I poniedziałek miesiąca o godz. 18.00. Msza św. w intencji wszystkich zmarłych polecanych w WYPOMINKACH ROCZNYCH.

5. Trwa remont części elewacji naszego kościoła, dlatego w tym tygodniu od poniedziałku do soboty włącznie nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

6. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za złożone przed tygodniem ofiary na tacę inwestycyjną, które przeznaczone są na bieżący remont części elewacji naszej świątyni.

7. Polecamy lekturę prasy katolickiej.