27 października - XXIX Niedziela Okresu zwykłego

1. W dniu dzisiejszym:

· nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 17.00;

· o godz. 19.00 po raz ostatni w tym roku dodatkowa Msza św. z myślą o sadownikach i ich rodzinach;

· ofiary składane na tacę przeznaczone są na remont elewacji kościoła.

2. Z racji rozpoczętych prac przy naszym kościele, w tym tygodniu od poniedziałku do czwartku włącznie nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

3. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwie Różańcowym: od poniedziałku do czwartku o godz. 17.15.

4. W piątek 1 XI przypada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze św. tego dnia: o godz. 9.00 i 17.00 w kościele, o godz. 11.00 na cmentarzu Msza św. w intencji zmarłych tam spoczywających oraz procesja w intencji zmarłych. Jest to także I piątek miesiąca; tego dnia wyjątkowo nie będzie wizyt z sakramentami w domach u chorych. Spowiedź św. od godz. 8.30 oraz od 16.30.

5. W sobotę 2 XI przypada WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. Msza św. za Zmarłych o godz. 9.00, o 10.00 na cmentarzu procesja za zmarłych. To także I sobota miesiąca; wyjątkowo nie będzie Nabożeństwa Pierwszej Soboty.

6. Przyjmujemy na WYPOMINKI JEDNORAZOWE i ROCZNE za Zmarłych. Karteczki do wypełnienia wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła.

7. W dniu Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny ministranci i schola przed cmentarzem będą rozprowadzać znicze. Serdecznie zachęcamy do nabywania, aby wesprzeć fundusz duszpasterski tych grup.

8. Za tydzień, w niedzielę 3 listopada po Mszy św. o godz. 17.00 w kościele katecheza dla kandydatów do Bierzmowania oraz ich rodziców.

9. Polecamy lekturę prasy katolickiej.

10. Serdecznie dziękujemy za dostarczone jeszcze w minionym tygodniu owoce na potrzeby Seminarium Duchownego indywidualnym ofiarodawcom: p. Lachowicz ze Złotej Góry, p. Karas z Woli Starowiejskiej, p. Chmielewiec z Rosochowa, p. Leguckim z Rożec i p.Skonieckim z Sadkowa Duchownego.