Ogłoszenia parafialne

8 września - XXII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś w niedzielę 8 września:

· w Lewiczynie odbędą się Dożynki Powiatu Grójeckiego: o godz. 14.00 Mszę św. dziękczynną za plony odprawi Jego Eminencja Ks. Kardynał Kazimierz Nycz, metropolita warszawski. Dziękujemy mieszkańcom Sadkowa z panem sołtysem Stanisławem Adamskim na czele za przygotowanie wieńca dożynkowego i reprezentowanie naszej parafii.

· na Mszy św. o godz. 12.00. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa plecaków i przyborów szkolnych.'

· o godz. 19.00 dodatkowa Msza św. z myślą o tych, którzy muszą dziś pracować.

2. W najbliższą sobotę 14 września w Niepokalanowie odbędzie się Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci. Zapraszamy do udziału dzieci wraz z rodzicami! Szczegółowych informacji udziela i zapisy przyjmuje ks. Józef.

3. W przyszłą niedzielę 15 września odbędą się ważne spotkania:

· po Mszy św. o godz. 12.00. w kościele pierwsze powakacyjne spotkanie ministrantów, kandydatów na ministrantów wraz z rodzicami oraz wszystkich chętnych chłopców, którzy chcą zostać ministrantami (po I Komunii św.);

· po Mszy św. o godz. 17.00. w kościele zapisy i pierwsze spotkanie kandydatów do Bierzmowania (uczniowie VIII klas SP) wraz z rodzicami.

4. Od wtorku 2 września przyjmujemy rezerwacje intencji Mszy św. i ślubów na cały nowy rok 2020. Zainteresowanych zapraszamy do kancelarii parafialnej w dni powszednie po Mszach św. o godz. 8.00. i 18.00.

5. Przypominamy, że we wszystkie niedziele września i października w naszym kościele jest odprawiana dodatkowa Msza św. o godz. 19.00.

6. Zapraszamy do wspólnotowego odmawiania różańca w naszym kościele według ustalonego porządku. W tym tygodniu szczególnie zapraszamy do udziału mieszkańców Starej Wsi, a modlitwę poprowadzą członkinie i członkowie Koła Różańca Rodziców za Dzieci, któremu patronuje św. Franciszek.

7. Polecamy lekturę tygodników katolickich: "Niedzieli" i "Gościa Niedzielnego" oraz miesięcznika dla dzieci w wieku szkolnym "Mały Gość Niedzielny".

8. Z radością informujemy, że w minioną środę ks. Proboszcz podpisał z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Umowę na głęboką termomodernizację kościoła i plebanii. Informujemy również, że w gablocie i na stronie internetowej parafii zamieszczone jest tzw. zapytanie ofertowe dotyczące remontu elewacji naszego kościoła.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
8:00
9:00
10:30 (kaplica w Rożcach)
12:00
17:00
18:00
19:00 (we wrześniu i październiku)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej