4 sierpnia - XVII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś I niedziela miesiąca - po Mszy św. krótkie nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2. Jutro 5 sierpnia, w I poniedziałek miesiąca o godz. 18.00.Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

3. W tym tygodniu podejmiemy gościną pielgrzymów zmierzających ku Matce Bożej na Jasnej Górze:

· we wtorek 6 sierpnia w OSP Wilczogóra i w Rożcach Świderską Pieszą Pielgrzymkę Rodzin;

· w środę 7 sierpnia w Rożcach i Rębowoli Pieszą Pielgrzymkę Paulińską;

· w sobotę 10 sierpnia na terenie Szkoły Podstawowej w Belsku Dużym Pielgrzymkę Rowerową.

Dziękujemy za ofiary zebrane na ten cel w minionym tygodniu:

· w Skowronkach - 180 zł. zebrał p. Sołtys Andrzej Markiewicz;

· w Belsku Dużym na ul. Kozietulskiego - 790 zł. zebrała p. Sołtys Agnieszka Prokopczyk i radny parafialny p. Dariusz Kowalczyk;

· w Woli Starowiejskiej - 540 zł. zebrał p. Sołtys Zbigniew Byrski;

· w Aleksandrówce - 430 zł. zebrał radny parafialny p. Zbigniew Lewandowski.

4. Zapraszamy również do wspólnotowego odmawiania różańca w naszym kościele według ustalonego porządku. W tym tygodniu szczególnie zapraszamy do udziału mieszkańców Bodzewa i Woli Starowiejskiej, a modlitwę poprowadzą członkinie Koła Żywego Różańca.

5. Polecamy lekturę tygodników katolickich: "Niedzieli" i "Gościa Niedzielnego".

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy dwóch naszych parafian z Sadkowa Duchownego: śp. Stanisława Komorowskiego (l.75) i śp. Sylwestra Baszkiera (l. 53). "Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie..."