XXVI NIEDZIELA zwykła - 1 X 2017 r.
godz. 9.00: + za Michała Smolagę.
godz. 10.30. /Rożce/: + za Irenę i Jana Witczak oraz za Stefana Ciepieniaka.
godz. 12.00: 1/. + za Adama Pszczółkę /1 gregorianka/; 2/. Dziękczynno-błagalna w 55 rocz. ślubu p. Haliny i Józefa Chmielewiec.
godz. 17.00: 1/. + za Roberta Zawiślaka /1 r. śm./; 2/. W intencji naszej wspólnoty parafialnej, abyśmy byli otwarci na siebie, umieli ze sobą rozmawiać i być gotowymi do dialogu.
godz. 19.00: 1/. Dziękczynno-błagalna w 10 rocz. ślubu p. Katarzyny i Michała Kołacz, z prośbą o błog. Boże dla jubilatów i ich dzieci; 2/. + za Piotra Augustowskiego /1 greg./
PONIEDZIAŁEK 2 X 2017 r.
godz. 8.00: + za Adama Pszczółkę /1 gregorianka/.
godz. 18.00: 1/. + W intencji zmarłych zgłoszonych w WYPOMINKACH ROCZNYCH; 2/. + za Piotra Augustowskiego /2 greg./
WTOREK 3 X 2017 r.
godz. 8.00: + za Adama Pszczółkę /3 greg./.
godz. 18.00: 1/. + za Piotra Augustowskiego /1 greg./; 2/. + za Bogumiła, Ryszarda, Helenę i Franciszka Kocewiak oraz zmarłych z rodziny.
ŚRODA 4 X 2017 r.
godz. 8.00: 1/. + za Adama Pszczółkę /4 greg./; 2/. + za Piotra Augustowskiego /4 greg./
godz. 18.00: 1/. ZBIOROWA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY: dziękczynno-błagalna p. Krystyny i Pawła Sala z okazji 25 rocz. ślubu; za śp. Władysławę i Tomasza Jankowskich;
2/. + za Piotra Augustowskiego - intencja dyrekcji, rodziców, dzieci i pracowników Przedszkola w Starej Wsi.
CZWARTEK 5 X 2017 r.
godz. 8.00: + za Adama Pszczółkę /5 greg./; 2/. + za Piotra Augustowskiego /5 greg./
godz. 18.00: O powołania kapłańskie i zakonne.
PIĄTEK 6 X 2017 r.
godz. 8.00: + za Adama Pszczółkę /6 greg./
godz. 18.00: + za Natalię i Edwarda Kocewiak; 2/. + za Piotra Augustowskiego /6 greg./
SOBOTA 7 X 2017 r.
godz. 8.00: 1/. + za Piotra i Adama Pszczółka; 2/. W intencji członkiń KŻR o błog. Boże i opieke Matki Bożej oraz o zbawienie dla zmarłych członkiń KŻR.
godz. 18.00: + za Adama Pszczółkę /7 greg./; 2/. + za Piotra Augustowskiego /7 greg./
XXVII NIEDZIELA zwykła - 8 X 2017 r.
godz. 9.00: + za Adama Pszczółkę /8 gregorianka/
godz. 10.30. /Rożce/: + Edwarda, Stanisławę i Jana Skonieckich.
godz. 12.00: + za Stanisława Aksamita /10 r. śm./
godz. 17.00: 1/. + za Kazimierza Binkiewicza /1 r. śm./; 2/. + za Piotra Augustowskiego - intencja mieszkańców Osiedla Południe w Belsku Dużym.
godz. 19.00: 1/. + za Wacława Śliwińskiego; 2/. + za Piotra Augustowskiego /8 greg./