Intencje mszalne: 1 - 8 marca 2020

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 1 marca:

godz. 9.00: + za Zofię i Kazimierza Włodarczyk.

godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: + za Jana Budzyńskiego (27 rocz. śm.), Jadwigę i Tadeusza Budzyńskich oraz za Emilię i Józefa Zaczyk.

godz. 12.00: Msza św. ZBIOROWA. Intencje dziękczynno-błagalne: w intencji Oli Słowińskiej w 18 rocz. urodzin; ZA ZMARŁYCH: + za Helenę i Stefana Jasińskich oraz Franciszka i Zofię Rzepka; +za Helenę (im.) i Jana Szymańskich; + za Zofię (48 rocz. śm.) i Józefa (58 rocz. śm.) Jakubiak; + za Józefa Augustowskiego (15 rocz. śm.) i Kazimierę Augustowską (im.); + za Annę Wójcik (2 rocz. śm.), za Zofię, Władysława i Grzegorza Wójcik oraz Jadwigę, Władysława i Tadeusza Matuszczyk; + za Leszka Chmielnickiego (1 rocz. śm.);

godz. 17.00: + za Szymona Trojanowskiego (28 gregorianka).

PONIEDZIAŁEK 2 marca:

godz. 8.00: + za Helenę, Konrada i Krzysztofa Cegiełkowskich.

godz. 18.00: 1/. + za Stanisławę Wieczorek (miesiąc od śmierci); 2/. + za Szymona Trojanowskiego (29 gregorianka).

WTOREK 3 marca:

godz. 8.00: + za Szymona Trojanowskiego (30 - ostatnia gregorianka)

godz. 18.00: !/. + za Dorotę i Kazimierza Ciamarczan oraz Agnieszkę Stępniewską; 2/. + za Barbarę Pietrusiak (miesiąc od śmierci).

ŚRODA 4 marca - Święto św. Kazimierza:

godz. 8.00: + za Teresę Pawlak (intencja koleżanek i kolegów z pracy syna Marcina).

godz. 18.00: Msza św. ZBIOROWA z Nowenną do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. Intencje błagalne: o Boże błog. dla rodziny Boruckich; Za Zmarłych: + za Kazimierza Sołtysiaka (im.); + za Kazimierę Jakubiak (im.) i zmarłych z rodziny; + za Kazimierza i Jadwigę Mulak;

I CZWARTEK miesiąca - 5 marca:

godz. 8.00: + za Elżbietę Pruszkowską (intencja pogrzebowa).

godz. 18.00: o powołania kapłańskie i zakonne.

I PIĄTEK miesiąca - 6 marca:

godz. 8.00: + za Piotra Pruszkowskiego (intencja pogrzebowa).

godz. 18.00: + za Stanisława (35 rocz. śm.), Stanisławę (11 rocz. śm.), Sylwestra, Krzysztofa, Arkadiusza i Reginą Katana oraz za Reginę Barycką.

I SOBOTA miesiąca - 7 marca:

godz. 8.00: + za Piotra i Adama Pszczółka.

godz. 18.00: 1/. + za Romana Piątkowskiego (1 rocz. śm.) i Stefanię Piątkowską; 2/. + za Henrykę Domasiewicz (intencja chrześniaka Łukasza).

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 8 marca:

godz. 9.00: 1/. + za Władysławę (53 rocz. śm.) i Jana Smułkowskich; 2/. + za Elżbietę Pruszkowską (intencja siostry Jadwigi z rodziną).

godz. 10.30 /w kaplicy w Rożcach/: + za Helenę, Romana, Barbarę i Kazimierza Kulińskich oraz za Stanisława Kustra.

godz. 12.00: Msza św. ZBIOROWA. ZA ZMARŁYCH: + za Kazimierza i Jadwigę Mastalerz (w 2 rocz. śm.); + za Antoniego Korczaka (15 rocz. śm.); + za Kazimierza Binkiewicza oraz Zofię i Władysława Adamczyk; + za Kazimierza Grabika (ur. i im.);

godz. 17.00: + za Agnieszkę Sobolewską (11 rocz. śm.) oraz za zm. z rodz. Jakubowskich i Dyga.