XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 29 IX:
godz. 9.00: + za Eugeniusza Byliniaka (28 rocz. śm.) i Janinę Byliniak.
godz. 10.30./w kaplicy w Rożcach/: Dziękczynno-błagalna z racji imienin Wacława, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
godz. 12.00: + za Wacława Bałuta i za jego rodziców.
godz. 17.00: 1/. + za Michała Smolagę (im.); 2/. + za Janinę i Wacława Kocewiak (rocz. śm.).
godz. 19.00: W intencji mieszkańców Sadkowa Duchownego, Kolonii i Szlacheckiego, którzy przyczynili się do budowy Ołtarza na Boże Ciało).
PONIEDZIAŁEK 30 IX - Wspomnienie św. HIERONIMA:
godz. 8.00: + za Stanisława Andrzeja Magdziarza (intencja pogrzebowa).
godz. 18.00: + za Witolda Orłowskiego (intencja pogrzebowa).
WTOREK 1 X:
godz. 8.00:
godz. 18.00: + za Jolantę Stokowską (1 rocz. śm.) i Jerzego Stokowskiego.
ŚRODA 2 X - Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów:
godz.8.00:
godz. 18.00: ZBIOROWA Z NOWENNĄ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. Dziękczynno-błagalne: w 20 rocz. ślubu Barbary i Piotra;
Za zmarłych: za Władysława i Tomasza Jankowskich;
CZWARTEK 3 X:
godz.8.00:
godz. 18.00: o powołania kapłańskie i zakonne.
PIĄTEK 4 X - Wspomnienie św. FRANCISZKA Z ASYŻU:
godz. 8.00: + za Witolda Orłowskiego (intencja pogrzebowa).
godz. 18.00: 1/. + za Stanisława Andrzeja Magdziarza (intencja rodziny Górzyńskich z Goszczyna);
2/. W intencji członkiń i członków Róży Różańca Rodziców za Dzieci, której patronuje św. Franciszek.
SOBOTA 5 X - Wspomnienie św. FAUSTYNY KOWALSKIEJ:
godz. 8.00: + za Mieczysława Dodatko i jego rodziców oraz za Rozalię i Franciszka Augustowskich.
godz. 16.00: Ślub Katarzyny Błachnio i Szymona Adamczyka.
godz. 18.00: + za Natalię, Edwarda i Jana Kocewiak.
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 6 X:
godz. 9.00: + za Kazimierza Binkiewicza (3 rocz. śm.) i Włodzimierza Binkiewicza oraz za Zofię i Władysława Adamczyk.
godz. 10.30./w kaplicy w Rożcach/: + za zmarłych z rodzin Szwedów, Cegiełkowskich, Sibilskich i Adamczyków.
godz. 12.00: + za Roberta Zawiślaka (3 rocz. śm.) i za zmarłych rodziców.
godz. 17.00: 1/. Dziękczynno-błagalna w 12 rocz. ślubu p.Katarzyny i Michała Kołacz; 2/. + za Zygmunta Szewczyka (5 rocz. śm.) i Stefanię Szewczyk z d. Federowicz.
godz. 19.00: + za Teresę Gaik (im.).