XXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 1 IX:
godz. 9.00: 1/. Dziękczynno-błagalna w 3 rocz. ślubu p.Justyny i Konrada Wysockich; 2/. Dziękczynno-błagalna w 40 rocz. ślubu p.Elżbiety i Wojciecha Badowskich.
godz. 10.30./w kaplicy w Rożcach/: + za Tadeusza Kępkę oraz Michała i Jadwigę Kwiatkowskich wraz z dziećmi.
godz. 12.00: + za Helenę i Stefana Jasińskich oraz Zofię i Franciszka Rzepka.
godz. 17.00: 1/. + za Józefę i Stefana Krześniak; 2/. + za Władysława Czerwińskiego (14 gregorianka).
godz. 19.00: + za Antoniego (16 rocz. śm.), Genowefę i Henryka Dudek
PONIEDZIAŁEK 2 IX:
godz. 8.00: + za Władysława Czerwińskiego (15 gregorianka).
godz. 10.00: Msza św. w intencji społeczności PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego 2019/2020.
godz. 18.00: 1/. W intencji Zmarłych polecanych w WYPOMINKACH ROCZNYCH; 2/. + za Zygmunta Siekuta (4 rocz. śm.) oraz za zm. rodziców: Halinę i Władysława Siekut.
WTOREK 3 IX:
godz. 8.00: + za Władysława Czerwińskiego (16 gregorianka).
godz. 18.00: + za Witolda Orłowskiego (miesiąc od śmierci).
ŚRODA 4 IX:
godz.8.00: + za Władysława Czerwińskiego (17 gregorianka).
godz. 18.00: ZBIOROWA Z NOWENNĄ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. Za zmarłych: + za Małgorzatę Kocewiak;
I CZWARTEK miesiąca - 5 IX:
godz.8.00: + za Władysława Czerwińskiego (18 gregorianka).
godz. 18.00: o powołania kapłańskie i zakonne.
I PIĄTEK miesiąca - 6 IX:
godz. 8.00: + za Juliannę Krawczak (33 rocz. śm.) i Stanisława Krawczaka oraz zm. z rodziny.
godz. 9.00. W intencji ofiar II wojny światowej z okazji 80. rocznicy wybuchu oraz w intencji pokoju.
godz. 18.00: + za Władysława Czerwińskiego (19 gregorianka).
I SOBOTA miesiąca - 7 IX:
godz. 8.00: 1/. + za Piotra i Adama Pszczółka; 2/. + za Władysława Czerwińskiego (20 gregorianka).
godz. 18.00: 1/. + za Józefa Szewczyka (rocz. śm.); 2/. + za Eugenię, Stanisława, Tadeusza i Zbigniewa Sujeckich oraz za Ryszarda Stanika (1 rocz. śm.).
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 8 IX:
godz. 9.00: + za Wojciecha (31 rocz. śm.), Jadwigę i Jana Czapskich oraz za Roberta Serafina.
godz. 10.30./w kaplicy w Rożcach/: + za Irenę, Władysława i Sylwestra Kustra.
godz. 12.00: + za Józefa Kowalczyka (13 rocz. śm.) oraz Genowefę, Stefana i Stanisława Byrskich.
godz. 17.00: 1/. + za Wacława Kowalczyka (22 rocz. śm.) i Felicję Kowalczyk oraz Annę i Zofię Kornafel; 2/. + za Władysława Czerwińskiego (21 gregorianka).
godz. 19.00: Dziękczynno-błagalna w 18 rocz. urodzin Piotra Jarząb.