OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 21 maja 2017 roku

dodane: 22 maja 2017 08:26

1. W najbliższy piątek 26 maja, podczas nabożeństw majowych, rozpoczniemy Nowennę przed Dniem Dziękczynienia.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. Zachęcamy także do odprawiania nabożeństw przy kapliczkach na terenie naszej parafii.

3. Codziennie, do dnia 13 października w naszym kościele, na pół godziny przed Mszą św. wieczorną odmawiany jest różaniec. Zapraszamy serdecznie do udziału i prowadzenia, szczególnie panie z KŻR.

4. Za miesiąc, 15 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa, czyli tzw. Boże Ciało. Serdecznie prosimy o przygotowanie poszczególnych ołtarzy naszych parafian z następujących wsi:

· I ołtarz - przy Figurze Pana Jezusa na ul. Nocznickiego: Wilczogóra i Złota Góra;

· II ołtarz - przy Urzędzie Gminy: Bodzew i Wola Starowiejska;

· III ołtarz - przy szkole na ul. Szkolnej: Stara Wieś;

· IV ołtarz - przy Figurze Matki Bożej przy ul. Modrzewiowej: Mała Wieś.

Prosimy również o dokonanie zbiórki ofiar na przygotowanie ołtarzy na "Boże Ciało'.

5. Zapraszamy młodzież naszej parafii na XXI Spotkanie Młodych w Lednicy pt. "Idź i kochaj". Wyjazd: w sobotę 3 VI o godz. 6.00., powrót w niedzielę ok. 8.00. rano. Koszt wyjazdu: 85 zł. Zgłoszenia przyjmuje ks. Józef.

6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

· Karol MYDŁOWSKI, kawaler z par. tutejszej /Skowronki/ i Barbara Sylwia WIECHOWSKA, panna z par. św. Prokopa w Błędowie - I zapowiedź.